KOSZTY DOSTAWY

 Koszty przesyłki przy płatności opłaconej przelewem tzw. przedpłata na konto

  Poczta Polska
 list polecony ekonomiczny ( 3-7 dni)

5 zł

  Poczta Polska
 list polecony priorytetowy ( 2-5 dni)

7 zł

  Poczta Polska
  paczka ekonomiczna  ( 3-7 dni)

13 zł

  Poczta Polska
  paczka priorytetowa  ( 2-5 dni)

15 zł

  Przesyłka kurierska  ( 1-2 dni)

22 zł

Czasy dostawy obejmują dni robocze.
Przedmioty takie jak wózki, rowery czy wybrane przedmioty mają dłuższy czas oczekiwania (podany w opisie produktu).

         

                 Oprócz wymienionych w tabeli metod wysyłki, jest możliwość przesyłki kurierskiej pobraniowej w kwocie 28zł, jednak skorzystanie z tej opcji  nie łączy się z promocją darmowej dostawy.

                                            

 

CZAS OTRZYMANIA PRZESYŁKI

Biżuterię wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto!

CZAS REALIZACJI

 • Przybliżony czas potrzebny do przygotowania zamówienia do wysyłki. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. Zamówienie zaczyna być realizowane - w przypadku pobrania - w momencie jego złożenia. Natomiast w przypadku przedpłaty, czas realizacji jest liczony od momentu wpłynięcia środków na konto lub otrzymania potwierdzenia od firmy pośredniczącej w przelewach (PayU.pl).

  TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

 • CZAS DOSTAWY - Poczta Polska

  Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) to następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej.

  List polecony ekonomiczny i paczka ekonomiczna 3-7dni

  List polecony priorytetowy i paczka priorytetowa 2-5dni

   

  CZAS DOSTAWY - Firma kurierska 

 • Czas dostawy przesyłek firmą kurierską wynosi: 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. W przypadku trudnych warunków pogodowych (zasypane śniegiem drogi) przesyłki adresowane poza duże miasta mogą dochodzić z opóźnieniem.

  WYSYŁKA ZA GRANICĘ

 • Zamówienia wysyłamy za granicę przy czym koszt wysyłki może być obliczany indywidualnie - zależnie od wagi i kraju. Proszę w takim przypadku o kontakt mailowy.

   

  Szczegółowe i pełne zasady korzystania ze sklepu internetowego, w tym dokonywania zakupów zawarte są w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.